Scratch зустрічає micro:bit

Scratch зустрічає micro:bit

Scratch зустрічає micro:bitНещодавній запуск Scratch 3.0 означає що ви зможете застосовувати мінікомп'ютери micro:bit з широко використовуваною і улюбленою платформою для кодування. Це дозволяє micro:bit бути фізичним інтерфейсом для проектів Scratch, який дає можливість вводити дані з кнопок і датчиків руху, а також використовувати дисплей micro:bit для виведення даних зі Scratch.

На веб-сайті Scratch детально пояснюється що вам потрібно зробити для початку роботи: https://scratch.mit.edu/microbit

У випуску журналу Hello World є стаття, в якій розповідається більше, а також додано просту гру для демонстрації як легко створити інтерактивний бездротовий фізичний ігровий контролер використовуючи Scratch і micro:bit разом. Журнал  Hello World  є безкоштовним для завантаження, а фізичні копії доступні безкоштовно для педагогів Великобританії.

Також Освітній Фонд Micro:bit опублікував набір безкоштовних карток Scratch щоб допомогти вам і маленьким учням дізнатися більше про навчання за допомогою творчої гри.

Ви також можете знайти проекти для підтримки карток Scratch і статті Hello World на офіційному обліковому записі Scratch сайт MIT: https://scratch.mit.edu/users/microbit_edu/

Залишити відповідь