ROBOTIS: поповнення складу

ROBOTIS Bioloid Premium Kit

Раді повідомити що у нас поповнився склад продукцією ROBOTIS:


ROBOTIS Premium KitROBOTIS Bioloid Premium Kit

Самий складний з усіх що в нас є, але і самий цікавий конструктор. З нього можна побудувати 29 варіантів роботів - скорпіон, павук, динозавр, андроїд та інші. Оснащений вісімнадцятьома сервомашинками Dynamixel AX-12A, які мають такі функції як цифрове керування по одній шині, зворотній зв'язок по струму, напрузі, моменту, температурі, швидкості та перевантаженню; пультом дистанційного керування та різноманітними датчиками.


ROBOTIS STEM LEVEL 1ROBOTIS STEM LEVEL 1

Конструктор для вивчення принципів STEM рівня середньої школи, з якого можна скласти сім модифікацій роботів вивчаючи основи фізики, принципів роботи механізмів та програмування.

Розширеня до набору STEM LEVEL 1 - це продовження гри та навчання робототехніці, науці та програмуванню. До семи попередніх конструкцій з LEVEL 1 додаються іще дев'ять!

Набори ROBOTIS STEM LEVEL 1 та 2 мають онлайн-відеоуроки до кожної модифікації робота, а до комплекту додаються детальні повнокольорові керівництва по складанню та програмуванню. Цікава програма, R+ Design, дозволяє розглядати конструкцію, що збирається, у вигляді 3D-моделі із збільшенням та з любого боку.


Конструктор ROBOTIS DREAM LEVEL 1 KITROBOTIS DREAM

Ще одне поповнення - конструктори серії DREAM для самих маленьких мейкерів та винахідників, які дозволяють поринути у цікавий світ робототехніки з семи років або навіть раніше.


Всі конструктори ROBOTIS мають в комплекті детальні повнокольорові керівництва по складанню роботів.

Залишити відповідь