Odesa Mini Maker Faire - 7 липня

Odesa MiniMakerFaire

7 липня: Odesa Mini Maker Faire

7 липня 2018 р. в Одесі на базі Одеської Національної Академії Харчових Технологій відбудеться третій ярмарок Mini Maker Faire Odesa.

Mini Maker Faire ​ ​—​ це міжнародний ​фестиваль​ ​технологій,​ ​винахідництва​ ​та​ ​креативності,​ ​свято​ ​руху​ ​"мейкерів",​ ​яке проходить​ ​​по​ ​всьому​ ​світу​​ ​більше​ ​10​ ​років,​ ​а​ ​в​ ​США​ ​набув​ ​масштабу​ ​національного​ ​тренду. В Україні вперше пройшов в Києві в 2015 року. З того часу ярмарок охопив Дніпро, Львів та Харків.

В 2018 році Mini Maker Faire Odesa проходить на базі Mechatronics ROBOT Laboratory, що є науково-дослідницьким підрозділом ОНАХТ і мітить на місце найбільшого fab lab в Україні. Кращого місця для збору мейкерської спільноти і уявити собі важко.

Що таке Maker Faire?

Це суміш науки, мистецтва, IT, ремесел, зустріч технічних ентузіастів будь-якого віку, хоббістів, інженерів, наукових клубів, авторів, художників, студентів. Сімейне свято, де будь-хто, незалежно від віку, може навчитися робити щось нове: від глиняного посуду та скляних виробів до моделей ракет, електронних схем чи роботів.

Це місце, де можна знайти однодумців, колег та партнерів.

Місце проведення: м. Одеса, вул. Канатна, 112 >>

Час проведення: з 11:00 до 18:00

Ви можете придбати квитки вже зараз >>

Промо-код для отримання знижки 30%: Hobbytech30

Побачте майбутнє та надихніться!

Залишити відповідь