Micro:bit - нова версія редактора MakeCode

MakeCode

MakeCode

MakeCodeОсвітній Фонд Micro:bit з радістю оголошує про офіційний запуск нової та покращеної версії редактора MakeCode для мінікомп'ютерів Micro:bit. Оновлена версія має покращену домашню сторінку, розширені блоки та нові математичні можливості.

Оновлення в даній версії включають:

  • Домашня сторінка полегшує доступ до останніх проектів, а також має вбудовані навчальні посібники з покроковою інструкцією.
  • Зображення блоків було оновлено з метою полегшення програмування для пристроїв з підтримкою дотику і для більшого узгодження з іншими блочними редакторами. Конкретні вдосконалення  включають використання  форм для розрізнення типів даних, таких як шестикутник - булево значення, а також спрощення налаштувань виразів if-then-else.
  • Використання чисел з плаваючою точкою для розширення використання micro:bit в математиці. Включає в себе також нові математичні операції для десяткового ділення, округлення, видобування квадратного кореня та тригонометричні функції (sin, cos, tan та  atan).

Щоб забезпечити плавний для аудиторії перехід, попередня версія редактора  MakeCode буде доступна протягом двох років.

Всі ваші існуючі програми продовжать працювати в оновленому редакторі, а якщо ви захочете дізнатись більше про зміни, ми зібрали статтю.

Ці покращення доступні в бета-версії програми MakeCode для micro:bit в Microsoft Store.

Залишити відповідь