Micro:bit + Kodu, вступний урок

micro:bit та kodu - Постріли снарядами

Що такое Micro:bit та як він працює з Kodu

Що таке BBC micro:bit?

BBC micro:bit – це маленький програмований пристрій, який має програмовану світлодіодну матрицю. Простий і легкий для вивчення вступ до програмування та винахідництва – увімкніть, запрограмуйте його робити щось веселе – носіть його, змінюйте його, розроблюйте нові ідеї. Перша хвиля BBC micro:bit потрапить на вивчення в британські школи вже цієї осені, а у нас вона вже є на складі.

Як micro:bit працює з Kodu?

В середовищі розробки комп'ютерних ігор для дітей від Microsoft Kodu ми створили нові програмовані картки, які дозволяють взаємодіяти з micro:bit. З цими новими картками ви можете керувати рухами персонажів на екрані за допомогою акселерометра, стрибати та стріляти натисненням кнопок, відтворювати анімації і рухомий текст на світлодіодному екрані, з'єднуватись з іншими пристроями через IO піни, та багато іншого.

Початок роботи Micro:bit + Kodu

З’єднайте ваш micro:bit з комп’ютером через USB кабель

З’єднайте ваш micro:bit з комп’ютером через USB шнур.


Цікавить повний текст?  Напишіть нам!

    Що потрібно для отримання безкоштовних методичних матеріалів для конструкторів, придбаних у ТОВ "Віаком" (Hobbytech)?

    Спочатку треба надати інформацію, яка підтверджує факт покупки конструктора саме у нас та отримати перші три уроки в паперовому вигляді безкоштовно.

    Для цього заповніть, будь-ласка, наступну форму:

    Якщо ви ознайомились з першими трьома уроками і бажаєте придбати повний курс, будь-ласка, звертайтесь до нашого партнера – ТОВ "STEM-центр Сократ" , який створює ці методики.

    Залишити відповідь