Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 1, початок

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 1

 

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 1

Біп... біп... Аурига, блимаючи сліпучим світлом та видаючи звук, розбудила Марка від солодкого сну, налякавши його.
У 2098 році:
Пройшло 80 років після того, як Творець Рух вперше вплинув на світ. Тепер люди використовують фантастичні пристрої з різними незвичними можливостями, розробленими численними співтовариствами розробників, розташованими по всьому світу.
Марк, один з тих людей, нещодавно отримав "іграшку", названою Аурига. Вона добре відома як датчик, який може фіксувати і отримувати інформацію з всього. Насправді, Марк завжди задавався питанням: чому речі, розроблені МАР (Міжзоряна Асоціація Розробників) існують у цьому світі. Він довіряв тільки пристроям, перетвореним ним самим.


Мета навчання

Me Auriga - це нова плата, розроблена Makeblock, за участі mCore. Вона спеціально розроблена для користувачів, яким подобаються відкриті апаратні продукти. Me Auriga включає в себе не тільки порти розширення для приводних двигунів і датчиків, а також має драйвери для двох регульованих двигунів, дозволяючи вам задати частоту обертання двигуна задля створення точніших програм. Цей розділ допоможе вам у повній мірі зрозуміти електронні модулі і механічні частини, які є у mBot Ranger Robot Kit.


Цікавить повний текст?  Напишіть нам!

     

    Залишити відповідь