Cubelets Blockly, завдання #1: Простий лінійний робот

Так як ви вивчаєте програмування Cubelets, вам буде потрібно вивчити кілька ключових термінів, які описують що відбувається у вашому роботі. Якщо ви початківець в Cubelets ми рекомендуємо переглянути цей короткий посібник з початку роботи:

Кожен модуль Cubelet відстежує звичайне число, для опису свого стану: це число має назву значення модуля (Block Value). Значення модуля може бути числом від 0 до 255. Ці числа є "мовою", яку модулі Cubelet використовують, щоб говорити одне одному, що робити.

Чорні "чутливі" модулі (модулі за датчиками) Cubelet відстежують деякі властивості свого оточення і перетворюють їх в число, яке має назву значення модуля (Block Value). Значення модуля надходить від одного Cubelet до іншого, рухаючись від ЧУТЛИВИХ модулів до модулів ДІЇ весь час. Кожен Cubelet реагує на значення модуля по різному, але модулі ДІЇ перетворюють отримане число в світло, звук або рух.

Якщо Cubelet отримує більше ніж одне значення модуля від своїх сусідів, він усереднює ці значення модулів. Ближні сусіди в цьому випадку є більш важливими ніж дальні сусіди. Ми можемо назвати результат такого усереднення "середнє зважене". Середнє зважене - це метод обрахунку значень модулів Cubelet за умовчанням.

В даному завданні ми експериментуватимемо з модулем "інверсії". Інверсний означає протилежний. Модулі "інверсії" перетворюють великі значення модулів в маленькі значення модулів, а маленькі перетворюють у великі.


Цікавить повний текст?  Напишіть нам!

Помилка: Contact form не знайдена.

Залишити відповідь