Проект Makeblock: mBot слідкує за вогнем

MakeBLock mBot: Пожежна сигналізація на колесах

Команда з трьох учнів середньої школи у Тайвані власноруч, за допомогою mBot зробила власного робота, який показує температуру в кімнаті та здатен попередити вас про пожежу.

Робота обладнано датчиком температури та вологості. Він визначає температуру у кімнаті та показує її на 7-сегментному дисплеї, який за допомогою зворотнього зв'язку здатен відображати температуру у реальному часі. Датчик полум'я розташований у передній частині робота. Робот пересувається по приміщенню, поки не виявить полум'я. Коли вогонь виявлено, він наближається до нього та оповіщає вас про це гучним звуковим сигналом. Також на ньому розташований світлодіодний модуль, який світиться різними кольорами у різних ситуаціях.Цікавить повний текст?  Напишіть нам!

  Що потрібно для отримання безкоштовних методичних матеріалів для конструкторів, придбаних у ТОВ "Віаком" (Hobbytech)?

  Спочатку треба надати інформацію, яка підтверджує факт покупки конструктора саме у нас та отримати перші три уроки в паперовому вигляді безкоштовно.

  Для цього заповніть, будь-ласка, наступну форму:

  Якщо ви ознайомились з першими трьома уроками і бажаєте придбати повний курс, будь-ласка, звертайтесь до нашого партнера – ТОВ "STEM-центр Сократ" , який створює ці методики.

   

  Залишити відповідь