Проект littleBits: клавітара

Проект littleBits: клавітара

Проект виконано на базі набору littleBits Synth  Kit


Цей електронний інструмент зібраний з найкращої комбінації модулів набору littleBits Synth  Kit, яку тільки можна уявити: усе починається з клавіатури, потім йдуть 2 осцилятори, "конверт", за допомогою якого можна модифікувати звук таким чином, щоб він був більше схожий на звучання справжніх музичних інструментів, звуковий фільтр, модуль затримки та динамік. Підключіться до зовнішніх динаміків щоб відірватися на повну.

Примітка: Цей проект може бути зроблений різними способами! Інструкція, приведена нижче, орієнтована на більш складну його версію, бо потребує використання матеріалів та приладів, які є не у кожного під рукою. Для того щоб полегшити собі задачу використовуйте звичайні матеріали, які ви можете знайти у себе вдома та подивіться інструкцію.


Цікавить повний текст?  Напишіть нам!

    Що потрібно для отримання безкоштовних методичних матеріалів для конструкторів, придбаних у ТОВ "Віаком" (Hobbytech)?

    Спочатку треба надати інформацію, яка підтверджує факт покупки конструктора саме у нас та отримати перші три уроки в паперовому вигляді безкоштовно.

    Для цього заповніть, будь-ласка, наступну форму:

    Якщо ви ознайомились з першими трьома уроками і бажаєте придбати повний курс, будь-ласка, звертайтесь до нашого партнера – ТОВ "STEM-центр Сократ" , який створює ці методики.

    Залишити відповідь