Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 9: Прокладення маршруту

Пригоди Марка на Марсі з Mareblock Ranger, глава 9 - початок

<< попередня глава

В цій главі ми взнаємо як використовувати датчик лінії робота, а також як можна оптимізувати програмуПригоди Марка на Марсі з Mareblock Ranger, глава 9 - початок

Днем раніше ракета-носій, прибувши на Марс та вийшовши на стаціонарну орбіту, відсканувала місцевість довкола джерело сигналу для планування посадки. Проте отримане зображення нікого не вразило…

"Зонд, К’юріосіті, приземлився на Марс в 2012, система вийшла з ладу в 2029 і зв’язок було втрачено" - повідомив Рекс про результати аналізу.

"Що?! Ми витратили стільки часу і стільки пролетіли щоб побачити лише стару зламану машину?" - розчаровано вигункула Дженніфер, яка стояла в обсерваторії і дивилась на зображення К’юріосіті.

Поки всі дискутували, Марк сидів осторонь і думав.

"Порівняй оригінальну конструкцію системи К’юріосіті та попередньо завантажений вміст завдання, перевір чи він включає нещодавно відправлені дані" - Марк дав команду Рексу.

"Готово. Поточна реалізація програми запуску сигналу К’юріосіті не відповідає оригінальній конструкції системи та запланованій місії" -відповів Рекс за результатами аналізів.

"Це абсолютно точно?" - вражено підскочив Марк.

"Машина, передавач якої зламався 69 років тому, несподівано перезавантажилась і робить те, чого робити не повинна - це має бути причиною нашого перельоту."

В порівнянні з оточуючим ландшафтом місце приземлення відносно рівне, проте навіть широке поле огляду не давало побачити все чого вони хотіли. Джерело сигналу, К’юріосіті, зник.

Поки всі нервово вглядались в інформацію, отриману з зовнішнього детектора, спостережливий доктор Чу відразу знайшов неприродно сформовану платформу з каміння. В той же час, ІЧ-детектор подав на Ranger результати сканування енергетичної активності поблизу.

"Це може бути траєкторією інфрачервоної енергії, залишеної певним видом транспорту, коли той проїжджав" - сказав Пітер.


Мета навчання

Пригоди Марка на Марсі з Mareblock Ranger, глава 9 - шляхи

Найбільш поширеним методом безпечного досягнення цілі подорожі заданим шляхом є встановлення колії, наприклад як у звичайного потягу. Також існує технологія використання спеціальних датчиків, що дозволяє машинам рухатись по спеціальній доріжці, викладений відповідними матеріалами. Наприклад, магнітно-індуктивні безпілотні машини використовують магнітні лінії, так само, як ІЧ-машини слідкуючі за лінією і можуть рухатись по чорній або білій лінії. Це автоматичне обладнання, що використовується на виробництві для вирішення проблеми нестачі робочої сили.

Зараз ми вивчимо як використовувати ІЧ-модуль для слідування Ranger по чорній лінії.


Цікавить повний текст?  Напишіть нам!

     

    Залишити відповідь