Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 5: Контакт

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 5: Контакт

<< попередня глава

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 5: Контакт

Марк сидів  у великій лабораторії наодинці й аналізував сигнали, відправлені з Марсу три тижні тому. Сигнал, отриманий за допомогою Auriga, має п’ять різних частот і ці частоти виявились сприйнятними для людського вуха. Тому Марк зберіг дані осцилограми сигналу на комп’ютер та відтворив звуки через гучномовець.


Мета навчання

Ця частина присвячена знайомству із зумером на борту плати Me Auriga робота Ranger. Ми вивчимо як використовувати  програму mBlock для відтворення мелодій з Ranger. За допомогою зумера Ranger зможе відтворювати ноти, грати деякі відомі мелодії та вільно показувати свої емоції. Звук із зумера також може стати маленьким інструментом для налагодження програм. Почнімо з п’яти нот фільму "Близькі контакти третього роду", для створення власної мелодії використовуючи блоки "forever" та "repeat … times" в mBlock.


Цікавить повний текст?  Напишіть нам!

    Що потрібно для отримання безкоштовних методичних матеріалів для конструкторів, придбаних у ТОВ "Віаком" (Hobbytech)?

    Спочатку треба надати інформацію, яка підтверджує факт покупки конструктора саме у нас та отримати перші три уроки в паперовому вигляді безкоштовно.

    Для цього заповніть, будь-ласка, наступну форму:

    Якщо ви ознайомились з першими трьома уроками і бажаєте придбати повний курс, будь-ласка, звертайтесь до нашого партнера – ТОВ "STEM-центр Сократ" , який створює ці методики.

    Залишити відповідь