Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 3: Друзі

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 3: Друзіі

<< попередня глава

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 3: Друзіі

Рекс був прототипом робота-помічника, який Марк розробив два роки тому. Штучний інтелект робота залежав від ємності бази даних, тому в той час переповнення бази даних викликало повільну роботу робота. Штучний інтелект робота та швидкість оброблення інформації не задовольнила потреби Марка, тому проект був припинений. Пізніше Марк використав власноручно розроблений "алгоритм маркування генів" щоб зменшити занадто велику базу даних та використав нову технологію "м'якої логічної структури" щоб надати роботи унікальну можливість розвиватися самотужки.

Хаха! Рекс хитався тому що йому недавно видалили заднє колесо і він вчився пересуватися як людина.


Цілі навчання

Segway

Segway, джерело: Wikipedia

Segway - це новий вид транспортних засобів, який використовує гіроскоп, встановлений на ньому щоб отримати дані про його положення. Після цього він використає алгоритм, закладений у мікропроцесорі, для аналізу даних і з їх використанням керуватиме двигуном таким чином щоб зберігати рівновагу. Ми навчимо вас як створити робота-балансера, як створюється програма до нього та як оновити програмне забезпечення за допомогою програми mBlock.


Цікавить повний текст?  Напишіть нам!

    Що потрібно для отримання безкоштовних методичних матеріалів для конструкторів, придбаних у ТОВ "Віаком" (Hobbytech)?

    Спочатку треба надати інформацію, яка підтверджує факт покупки конструктора саме у нас та отримати перші три уроки в паперовому вигляді безкоштовно.

    Для цього заповніть, будь-ласка, наступну форму:

    Якщо ви ознайомились з першими трьома уроками і бажаєте придбати повний курс, будь-ласка, звертайтесь до нашого партнера – ТОВ "STEM-центр Сократ" , який створює ці методики.

    Залишити відповідь