Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 2: Арагот?

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 2: Арагот

<< попередня глава

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 2: Арагот

Світлодіодні кільця на Me Auriga випромінювали сліпуче біле світло, яке потім змінювалося на червоне, помаранчеве, жовте, зелене, синє, індиго та фіолетове (хіба це не кольори видимого спектру сонця?). Після цього світло проходило через перший світлодіод, другий, третій та зупинялося на четвертому, блимаючи червоним. Що б це могло значити?

Марк, Доктор Занг з МАР та члени його дослідницької команди обговорювали послання, прийняте Ауригою з іще не дослідженого сектору космосу. Який сенс цього послання?

Всесвіт


Цілі навчання

Ця глава включає в себе вступ до інтерфейсу програми mBlock та приклади, які покажуть вам як писати програми у середовищі mBlock. Ви дізнаєтеся як програмно контролювати ЧЗС світлодіоди, попередньо підключивши плату до комп’ютера через USB кабель.


Цікавить повний текст?  Напишіть нам!

    Що потрібно для отримання безкоштовних методичних матеріалів для конструкторів, придбаних у ТОВ "Віаком" (Hobbytech)?

    Спочатку треба надати інформацію, яка підтверджує факт покупки конструктора саме у нас та отримати перші три уроки в паперовому вигляді безкоштовно.

    Для цього заповніть, будь-ласка, наступну форму:

    Якщо ви ознайомились з першими трьома уроками і бажаєте придбати повний курс, будь-ласка, звертайтесь до нашого партнера – ТОВ "STEM-центр Сократ" , який створює ці методики.

    Залишити відповідь