Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 13: Пароль

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 13: Кінець

<< попередня глава

Працюємо з датчиком звуку

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 13: Пароль

Дженніфер повільно вела Ranger навколо велетенської споруди. Пітер та доктор Чу шукали спосіб увійти до неї, ретранслюючи сигнали із зовнішніх камер та різноманітних датчиків.

Як тільки промінь світла з прожектора Ranger потрапив на круглий отвір в споруді, зовнішні детектори зафіксували звуковий сигнал. Марк попросив Дженніфер зупинити Ranger щоб Пітер знову направив промінь світла в той круглий отвір. Очікувалось, що з отвору буде отримано зворотні сигнали у відповідь на звукові сигнали та кольорове світло.

Несподівано Марк подумав про сигнали з Марсу, отримані на Землі, вони могли б бути паролем для входу. Він одразу ж просить Пітера увімкнути три основні кольори світла на прожекторі щоб посвітити в отвір комбінацією кольорів, яка дозволить відправити сигнал з частотою, отриманою на Землі.


Цілі навчання

В цій главі ми навчимось користуватись датчиками звуку та виявляти зміни в гучності звуку, порівнюючи значення з датчиків. Датчик звуку можна використати як простий засіб для керування світлодіодами та двигунами Ranger, іншими словами ми зробимо машину, яка керується голосом.


Цікавить повний текст?  Напишіть нам!

  Що потрібно для отримання безкоштовних методичних матеріалів для конструкторів, придбаних у ТОВ "Віаком" (Hobbytech)?

  Спочатку треба надати інформацію, яка підтверджує факт покупки конструктора саме у нас та отримати перші три уроки в паперовому вигляді безкоштовно.

  Для цього заповніть, будь-ласка, наступну форму:

  Якщо ви ознайомились з першими трьома уроками і бажаєте придбати повний курс, будь-ласка, звертайтесь до нашого партнера – ТОВ "STEM-центр Сократ" , який створює ці методики.

   

  Залишити відповідь