Послуги 3D-друку

Компанія "Віаком" надає послуги по 3D друку за технологією FDM (пошарового наплавлення) на промислових 3D-принтерах, а також недорогий друк на 3D-принтерах початкового рівня. Можливе попереднє моделювання виробу за вашим ескізом.


Створення 3D-моделі

Якщо у вас немає моделі вашого виробу, наш інженер може створити її. Від вас потрібно оригінал виробу або креслення, чи хоча б ескіз. Також важливо знати умови роботи: фізичні навантаження і хімічні умови роботи.


slider-z603s3D-друк початкового рівня

Подібний друк з пластиків ABS, PLA та Filaflex виконується на настільних принтерах початкового/офісного рівня, що забезпечує прийнятну якість при невисокій ціні.

Якщо вам потрібен друк декоративного виробу, якої не будь моделі за невисокою ціною, для роботи в ненавантажених конструкціях, просто для оцінки зовнішнього вигляду чи для перевірки збирання своєї розробки, то ви можете замовити друк виробів на нашому 3D-принтері Z-603S або 3D-принтері з двома екструдерами QD3DP-001. Друк на принтері з двома екструдерами дозволяє отримати модель, яка складається з частин різних кольорів, або отримувати складну форму деталі з легким видаленням матеріалу підтримки.

Вартість друку на 3D-принтерах Z-603S або QD3DP-001:

  • з пластиків ABS / PLA - 6 грн / грам
  • з еластичного пластику Filaflex - 8 грн / грам

3D-друк на промисловому принтері

3d принтер Stratasys Fortus 450mcЯкщо ж вам необхідно виготовити шестерню, міцну корпусну деталь чи другий високонавантажений елемент конструкції, який вимагає особливих фізичних чи хімічний властивостей, або просто потрібно виготовити свою розробку в одиничних чи дрібносерійних кількостях без виготовлення прес-форм, ви можете замовити у нас 3D-друк на промисловому 3D-принтері компанії Stratasys.

На такому принтері для друку виробів використовуються інженерні пластики з різними фізико-хімічними властивостями, які забезпечують необхідні виробу властивості. Сертифіковані для авіації пластики (не горючі, такі що не виділяють при нагріванні отруйних сполук та ін.), стійкі до ультрафіолету пластики і з антимікробним покриттям можуть використовуватись в медичній техніці, а ті що мають сертифікати - в харчовій галузі.

Компанія Stratasys розробила і постійно поповнює асортимент промислових пластиків для 3D принтерів, які задовольняють більш високим запитам споживачів. Деякі пластики допускають виготовлення тільки декоративних, дизайнерських виробів чи моделей для візуальної оцінки властивостей продукту що розробляється, а другі мають досить високі характеристики для використання надрукованого виробу в якості функціонального виробу.

Технічні характеристики пластиків для FDM друку компанії Stratasys (pdf)

Подайте запит на 3D-друк принтерах:

Завантажте файл моделі STL, заархівований у ZIP (обов'язково!), вкажіть принтер та матеріал друку , свою адресу email, бажану товщину шару матеріалу чи інші уточнення і натисніть кнопку "Надіслати запит".

[contact-form-7 id="3945" title="3D-друк"]

Наша сторінка у Facebook