Socrat.in.ua

Навчальні конструктори та DIY електроніка

Проект littleBits: музичний плеєр з WiFi

2016-12-09

Дистанційно керуйте музичним програвачем за допомогою свого телефону або через різні IFTTT канали.

Використовуйте хмарові технології на своєму телефоні або комп'ютері щоб перемикатись на іншу пісню або канал IFTTT "Дата і час" щоб зробити індивідуальний будильник (ви обираєте пісню!).

IFTTT (це абревіатура "if this then that" - "якщо це, то те") - це сервіс, який дозволяє вам підключатися до різних веб-додатків за допомогою простих умовних операторів. Ви також можете переглянути інші IFTTT канали щоб обрати інші дії  у відповідь на які буде програватись музика.


Як це працює

Плеєр можна контролювати двома способами: через інтернет за допомогою модулів cloudBit або кнопки. Модуль "подвійне АБО" (або модуль "АБО з виключенням") робить ці обидва засоби вводу можливими одночасно.

У звичайному режимі, коли модуль MP3 плеєра приймає сигнал будь-яким з цих двох способів, він пропустить пісню і почне програвати наступну. Програвання звуків відбувається за допомогою модуля з динаміком. Для використання плеєра у якості будильника встановіть його у режим повтору та встановіть час і дату через канал IFTTT, про який ми розповідали вище.

Ви можете регулювати гучність плеєра натисканням кнопок "вперед" і "назад" одночасно, для кращого управляння звуком підключіть диммер до динаміку.


Як це зробити

Крок 1: Почніть із створення корпусу для музичного програвача.

Ми вирізали усі частини за допомогою лазера по цьому шаблону. Почувайтеся вільно, змінюючи його в залежності від вашого смаку. Ви можете побачити що одні деталі зроблені з фанери, а інші: з оргаліту (товстий пресований картон, що використовується в будівництві) або ДВП. Файл pdf з кресленнями деталей можна завантажити тут >>.

littlebits: корпус плеєра

Крок 2: Приклейте деталі з фанери до відповідних деталей з оргалиту

Ці панелі стануть лицьовою та задньою сторонами нашого плеєра. Ми використовували фанеру щоб закрити недоліки оргаліту. Після цього зклейте інші частини корпуса, залишивши її задню сторону відкритою, оскільки вам доведеться часто відкривати її у наступних кроках.

littlebits: Приклейте деталі з фанери до відповідних деталей з оргалиту

 

Крок 3: Зробіть шкатулці шкуряну ручку

Виріжте довгу смужку із шкіри (довжиною приблизно 80 і шириною 5 сантиметрів)littlebits: шкіряна ручка плеєра

Крок 4: Зробіть перфорацію на шкіряній смужці

Оберніть смужку навколо вашої шкатулки і позначте на її сторонах місця, що відповідають отворам на смужці. Зробіть отвори у шкатулці там, де знаходятся ваші позначки.

*Примітка: при обгортанні корпуса шкірою ми переконалися що край смуги відповідає нижній частині коробки таким чином, щоб стик не було видно. Також переконайтеся що ви залишили достатньо місця щоб зробити маленьку ручку на верхній частині коробки.

Крок 5: Закріпіть шкіру на бічній стороні коробки

littlebits: Закріпіть шкіру на бічній стороні коробки

Спочатку ми приклеїли смужку, переконавшись що по довжині вона підходить місце для ручки. Потім ми зафіксували її за допомогою гайок і болтів.

Крок 6: Після цього зберіть схему, яка зображена на картинці нижче

littlebits: схема плеєра

Встановіть свій cloudBit, якщо ви цього ще не зробили. Ви можете знайти інформацію про те, як це зробити тут: littlebits.cc/cloudstart. Ви також маєте завантажити декілька пісень/звуків на вашу SD карту у MP3-плеєрі. Можливо вам знадобиться SD адаптер щоб зробити це. Перевірте працездатність вашої схеми шляхом подання сигналу до плеєра через кнопку на коробці, або через "хмару", використовуючи ваш телефон або комп'ютер. Якщо плеєр знаходиться в режимі "наступний", пісня має змінюватися на наступну кожен раз коли ви подаєте сигнал.

Крок 7: Закріпіть схему всередині коробки

littlebits: встановлення схеми плеєра в корпус

Для цього ви можете використати самоклеючі модулі LittleBits.

*Примітка: Спочатку ви маєте закріпити кнопку посередині коробки щоб визначити положення інших модулів.

Крок 8: в режимі звичайного програвання пісень, коли плеєр приймає сигнал, він почне грати наступну пісню

Програвання звуків відбувається за допомогою модуля з динаміком. Для використання плеєра у якості будильника встановіть його у режим повтору. Ми запрограмували його на відтворення співу птахів у 7 годин ранку через канал IFTTT "Дата і час".


Ось такий плеєр у нас вийшов:

littlebits: wifi плеєрlittlebits: wifi плеєр

Приєднуйтесь!
Автор: hobbytech


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© HobbyTech 2017