Socrat.in.ua

Навчальні конструктори та DIY електроніка

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 7: Запуск міжзоряної подорожі

2017-08-25

<< попередня глава

В цій главі ми взнаємо що таке  гіроскоп та акселерометр
і навчимося працювати з ними

Пригоди Марка на Марсі, глава 7


Щоб побачити повний текст статті, вам потрібно зареєструватись

Агентство Міжзоряного Розвитку (АМР) нещодавно отримало сигнал-повідомлення з Марсу – четвертої планети від Сонця у сонячній системі та скомандувало Марку зібрати найкращу робочу групу та якомога швидше відправитись на Марс. Проблемою є те, як Марк може обійти гравітацію землі маневруючи своїм космічним кораблем. Давайте спробуємо вирішити її разом.


Мета навчання

Ми вивчили методи використання змінних в попередній частині, тоді як в цій частині нам потрібно буде застосувати їх до нового датчика - акселерометра / гіроскопа і, щоб успішно завершити нашу складну місію, вивести цю змінну за допомогою панди.


Теоретичні знання

На Землі, гравітація, яка є результатом дії сили тяжіння Землі на фізичні об’єкти біля її поверхні, надає вагу цим об’єктам та тягне їх донизу. В нашому світі гравітація допомагає притягувати матеріали докупи, утворюючи небесні тіла; притягувати небесні тіла між собою і утворювати галактики, які рухаються по своїх орбітах. Таким чином, якщо ви хочете почати вашу зоряну подорож, ваш комічний корабель повинен набути настільки великого прискорення, щоб пересилити поле земної гравітації та вийти у відкритий космос. Тільки так ви зможете подорожувати до інших планет.

Гравітація

makeblock ranger триколісний гоночний робот


Навчальні завдання

Завдання 1 - Модуль акселерометр / гіроскоп

В контролер Me Auriga інтегровано мікросхему з гіроскопом MPU-6050 для визначення значення кутів нахилу по осі X (вліво/вправо), по осі Y (вперед/назад), а також прискорення по осі Z (обертання по колу).

makeblock ranger датчик MPU-6000Щоб побачити повний текст статті, вам потрібно зареєструватись

наступна глава >>

Приєднуйтесь!
Автор: hobbytech


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© HobbyTech 2017