Socrat.in.ua

Навчальні конструктори та DIY електроніка

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 2: Арагот?

2017-04-12

<< попередня глава


Щоб побачити повний текст статті, вам потрібно зареєструватись

Пригоди Марка на Марсі з Makeblock Ranger. Глава 2: Арагот

Світлодіодні кільця на Me Auriga випромінювали сліпуче біле світло, яке потім змінювалося на червоне, помаранчеве, жовте, зелене, синє, індиго та фіолетове (хіба це не кольори видимого спектру сонця?). Після цього світло проходило через перший світлодіод, другий, третій та зупинялося на четвертому, блимаючи червоним. Що б це могло значити?

Марк, Доктор Занг з МАР та члени його дослідницької команди обговорювали послання, прийняте Ауригою з іще не дослідженого сектору космосу. Який сенс цього послання?

Всесвіт


Цілі

Ця глава включає в себе вступ до інтерфейсу програми mBlock та приклади, які покажуть вам як писати програми у середовищі mBlock. Ви дізнаєтеся як програмно контролювати ЧЗС світлодіоди, попередньо підключивши плату до комп’ютера через USB кабель.


Довідка

Світлодіод - це напівпровідник, який може випромінювати видиме світло. На самому початку його створення він випромінював лише тьмяне червоне світло, але пізніше, завдяки безперервним дослідженням і розробкам, стали доступні інші кольори. Тепер світлодіоди можуть видавати хвилі різної довжини, утворюючи як видиме чи ультрафіолетове так і інфрачервоне світло. Раніше світлодіоди використовували лише в якості індикаторів або на панелі дисплея, але тепер їх можливості розширилися до повсякденного освітлення, заміни традиційних ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Світлодіоди навіть грають важливу роль в різних високочутливих приладах.

Світлодіод


Задача 1. Налаштування програми mBlock

Що нам треба підготувати

Me Auriga та USB кабель

Що таке mBlock?

Що таке mBlock

mBlock - це легка у використанні програма для графічного програмування розроблена компанією Makeblock. Розроблена на основі програми Scratch 2.0, mBlock також поєднує команди для управління роботами для того щоб поліпшити як інтерес до програмування у цілому, так і знання електротехніки.

mBlock не тільки переносить роботи учнів у матеріальний світ а й дозволяє поліпшити свій рівень програмування у різних галузях.

Завантаження та встановлення mBlock

mBlock

Для завантаження програми mBlock відкрийте у своєму браузері посилання http://www.mblock.cc/download. Якщо ви використовуєте Windows, будь ласка, натисніть "Windows Download" для того щоб почати завантаження; якщо ж ви користувач Mac OС, оберіть пункт "Mac Download".


Щоб побачити повний текст статті, вам потрібно зареєструватись

наступна глава >>

Приєднуйтесь!
Автор: hobbytech


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© HobbyTech 2017